Belgeler
Görsel Malzeme
  Haberler
  Basın Odası
  Destekçiler
  Bağlantılar
GENEL BİLGİLER
EN Nedir?
EN Ne Yapar?
Siz Ne Yapabilirsiniz?
EN Belgeler
EN Haberler
EN ve Türkiye
EN İstanbul 2010
 
Anasayfa
Site Haritası
İletişim
English
           
28 Kasım 2010 "İSTANBUL'A SADAKAT GEZİLERİ - II"

   
İstanbul'da bir süredir kentin doğal, tarihsel, sosyal ve ekonomik anlamda yeniden şekillenmesine sebep olan bir dizi kararlar alınmakta ve uygulanmakta. Kentlilerin günlük hayatlarını, yaşam alanlarını ve ekonomik faaliyetlerini doğrudan etkileyen bu karar ve uygulamalar tamamen tepeden inme bir şekilde ve belirli çevrelere katma değer kazandırma kaygısıyla yapılmakta. İstanbul S.O.S. işte bu tedirgin edici gelişmelerin en azınd...an bir kaçına dikkatinizi çekebilmek için İstanbul'a Sadakat Gezilerini başlattı.

28 Kasım 2010 Pazar günü ikincisi gerçekleşecek İstanbul'a Sadakat Gezileri'nde, İstanbul'u İstanbul yapan semtler, yerleşim alanları, İstanbul S.O.S. gönüllüsü profesyonel rehberler ve bu alanlarda restorasyon çalışmaları yapmış mimarlar eşliğinde gezilecek, semtlerin tarihi, mimari ve sosyal özellikleri paylaşılacak, buralarda uygulanmak istenen projeler değerlendirilecek.

İstanbul'a Sadakat Gezginleri, 28 Kasım Pazar günü saat 11.30'dan itibaren, Süleymaniye, Zeyrek ve Fener-Balat semtlerini biraz daha yakından tanıma fırsatı bulacaklar.
Ücretsiz yapılacak bu gezilere katılım için istanbulasadakat@gmail.com adresine bir e-posta gönderilmesi yeterli.

Görüşmek dileği ile...

İstanbul S.O.S. Girişimi
istanbulsosgirisimi@gmail.com
http://istanbulsos.wordpress.com/